fb-pixel
Vložte do košíka 5 a viac produktov a uplatnite si dodatočnú zľavu -10% na nákup s kupónom: PLUS10

Názov pozície: Pletiar / ka

Miesto práce: Svit

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Termín nástupu: DOHODOU / ASAP

Počet voľných miest: 2

Základná zložka mzdy (brutto): 850 - 1100 EUR

Mzda je úkolová - závisí od výkonu pracovníka a viaczložková - pozostáva zo základnej sadzby, odmeny za progresívne plnenie výkonovej normy, hmotnej zainteresovanosti za plnenie kvality a úspory materiálu, dochádzkového bonusu

+ príplatkov za nočné zmeny, soboty a nedele

Celková hrubá mzda po zaučení a dosahovaní výkonnosti na 100% do 1050€ mesačne, pri priemernom plnení výkonových noriem do 1300 € mesačne

Informácie o pracovnom mieste - náplň práce:

  • Obsluha plnoautomatických pančuchových pletacích strojov - pracovník zabezpečuje pletenie ponožiek, podkolienok a pančuchových nohavíc na pletacích strojoch. Medzi jeho povinnosti patrí aj výmena a naväzovanie materiálu, kontrolovanie kvality napleteného materiálu a čistenie zverených strojov.
  • Práca prebieha v 4-zmennej nepretržitej prevádzke.
  • Nový pracovník má možnosť zaučiť sa na pozícii Junior pletiar a po zaučení postúpiť na pozíciu pletiar.

Zamestnanecké výhody, benefity:

  • ponúkame zázemie v stabilnej spoločnosti s 85-ročnou tradíciou na slovenskom i zahraničnom trhu,
  • prácu na moderných poloautomatických strojoch,
  • možnosť ďalšieho osobnostného a profesionálneho rastu,
  • zamestnanci majú možnosť nákupu našich produktov za výhodné ceny,
  • stravovať sa vo vlastnej jedálni,
  • možnosť získania bonusu za dochádzku, a vianočného bonusu,
  • prispievame na doplnkové dôchodkové sporenie a cestovné výdavky,
  • snažíme sa vytvárať pokojné pracovné prostredie,
  • pravidelné dodávame zamestnancom čerstvé ovocie

Požiadavky na zamestnanca:

Vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: nie

Všeobecne požadované znalosti:

Privítame zručného, samostatného, spoľahlivého a precízneho kolegu alebo kolegyňu s technickým myslením.

Informácie o výberovom konaní:

  • Vybraných uchádzačov budeme telefonicky kontaktovať.
  • Ostatným, ktorí nebudú kontaktovaní, ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Pre zaslanie životopisu alebo pre viac informácií prosím kontaktujte pers@tatrasvit.sk